چطور بهترین‌ها را در روزهای فروش ویژه و تخفیف‌دار بخریم؟

کسی نیست که از شنیدن کلمه حراج، تخفیف یا فروش ویژه خوشحال نشود، همه ما عاشق دیدن کلمه‌هایی مثل ۵۰% OFF هستیم و البته اگر از دیجی استایل خرید کنید، می‌دانید که خیلی هم زود این کلمه‌ها به گوش‌تان می‌خورد! اما چطور در فرصت‌های فروش ویژه و تخفیف‌های میان فصل یا پایان فصل، بهترین خرید را داشته باشیم؟

راهنمای خرید در فروش ویژه و حراج آنلاین

قدم اول: یک لیست بنویسید

پیش از آنکه موبایل یا کامپیوتر را بردارید و وارد سایت شوید، بهتر است یک لیست از همه آنچه را که می‌خواهید در تخفیف آنلاین بخرید ، تهیه کنید. اینکه پیش از ورود به سایت در زمان تخفیف بدانید دقیقا به چه لباس‌هایی بیشتر نیاز دارید، باعث می‌شود سراغ دسته‌بندی‌های درستی بروید و سریع‌تر به آنچه که می‌خواهید برسید.

داشتن یک لیست از همه لباس‌ها، کفش، کیف یا اکسسوری‌هایی که می‌خواهید، درست مثل داشتن نقشه گنج است، شما می‌دانید به کدام سمت باید بروید و چه چیزهایی را داخل سبد خریدتان بیاندازید.

قدم دوم: زودتر از بقیه دست به کار شوید

وقتی حرف از حراج و تخفیف می‌شود، مسئله این است که چه کسی زودتر به آن می‌رسد. اگر دوست ندارید با صحنه‌های غم‌انگیز تمام شدن محصولات یا پیدا نکردن سایز مناسب مواجه شوید بهتر است در همان ساعات اولیه روزهای فروش ویژه یا حراج‌های برندهای مختلف و تخفیف‌های فصلی دست به کار شوید.

البته در مورد خرید اینترنتی فراموش نکنید که قیمت‌ها ممکن است در روزهای مختلف به روز شده و تخفیف‌های بیشتری به محصولات متنوع‌تر افزوده شود. پس اگر فرصت دارید و دلتان یک خرید به صرفه می‌خواهد به شکل مرتب سایت را چک کنید.

فروش ویژه دیجی استایل فروشگاه اینترنتی

قدم سوم: مقایسه کنید

به خریدتان فرصت دهید، اگر لیست تهیه کرده باشید می‌توانید بهترین بهره را از زمانی که برای خرید گذاشته‌اید ببرید. نمونه‌های مختلف از آنچه را که می‌خواهید کنار هم قرار دهید و با یکدیگر مقایسه کنید. دیجی استایل با توضیحات جزیی و کامل در مورد هر محصول به شما در این مقایسه کمک می‌کند. جنس الیاف، ویژگی‌های تخصصی به ویژه در محصولات ورزشی و لوازم آرایشی و بهداشتی و در نهایت قیمت، موارد مهمی هستند که می‌تواند با یکدیگر مقایسه شوند.­

قدم چهارم: خارج از فصل فکر کنید

یک نیم بوت شیک را در تابستان با قیمت مناسب پیدا کرده‌اید یا یک پیراهن نخی را در حراج فصلی زمستان می‌توانید با قیمت مناسب بخرید؟ این مزیت یک فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه‌های فیزیکی است! اینکه می‌توانید در هر زمان برای هر فصلی خرید کنید و البته محصولات خارج از فصل را همیشه ارزان‌تر بخرید. پس از کنار آنچه که توجه‌تان را جلب کرده است اما در این فصل به کارتان نمی‌آید، به سادگی نگذرید.

نکته دیگر این است که نیازهای آینده‌تان را هم در نظر داشته باشید. یک لباس یا کفش بیشتر که بعدا وقتی به آن نیاز دارید و البته وقت زیادی هم برای خرید کردن ندارید، می‌تواند بهترین انتخاب باشد، آن هم اگر آن را با یک قیمت به صرفه خریده باشید.

خرید آنلاین فروشگاه اینترنتی ارزان

قدم پنجم: به نیازهایتان پایبند باشید

سایز درست را انتخاب کنید، رنگ‌هایی را بردارید که می‌دانید آن‌ها را خواهید پوشید و به این فکر کنید که لباس، کفش و کیف یا اکسسوری که انتخاب کرده‌اید چقدر با استایل‌تان و لباس‌هایی که در کمد دارید مطابقت دارد.

توجه به این نکات باعث می‌شود که از خریدتان پشیمان نشده و بهترین‌ها را از یک حراج یا فرصت فروش ویژه برای خودتان داشته باشید.

قدم ششم: اجتماعی باشید!

عضویت در کانال تلگرامی و یا اینستاگرام یک فروشگاه می‌تواند به شما کمک کند که زودتر از همه از تخفیف‌ها و فروش‌های ویژه باخبر شوید و قبل از آنکه فرصت از دست برود، خرید کنید.

کانال تلگرامی (@digistylecom) و اینستاگرام (digistylecom) دیجی استایل، به شما این امکان را می‌دهند که نه تنها از حراج‌ها و فروش‌های ویژه آگاه باشید، بلکه بهترین محصولات را هم در هر زمان پیدا کنید، کلکسیون‌های جدید را دنبال کنید، از جدیدترین برندها خرید کنید و البته با کدهای تخفیف ویژه بتوانید خرید ارزان‌تری داشته باشید.

قدم پنجم: قواعد خرید را بدانید

“جنس فروخته شده پس گرفته نمی‌شود” این جمله‌ای است که همه ما را در زمان خرید به ویژه روزهای فروش ویژه می‌تواند بترساند، اما باید بدانید که قاعده در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل، دقیقا برعکس است. شما فرصت دارید آنچه را که خریده‌اید تا یک هفته پس از تحویل، بازگردانده و یا تعویض کنید که این امکان، خرید اینترنتی را برایتان آسان‌تر می‌کند.

علاوه بر آن لازم نیست حتما برای آنچه که خریده‌اید، اینترنتی پرداخت کنید، می‌توانید در زمان تحویل کالا، عملیات پرداخت را حضوری انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.