انتخاب لباس‌های جذاب بر اساس مد پاییزی امسال

بانک پوشاک؛ فرآیند انتخاب لباس در پاییز بسیار لذت بخش است. تنوع در لباس و تنوع در رنگ ها باعث جذاب تر شدن این کار می شود. هوا نه خیلی سرد است و نه خیلی گرم و شما می توانید انواع مدل لباس ها را برای روزهای متفاوت آب و هوایی ست کنید.
فقط باید در این زمینه به چند نکته دقت کنیم. به عنوان مثال پاییز برای ترند لایه لایه پوشیدن بهترین فصل است چون استایلمان نسبت به وضعیت آب و هوایی شکل می گیرد و ممکن است در طول روز تعداد لباسهایمان بر اساس وضعیت آب و هوایی کم و زیاد شود.

پس ببینیم برای استایل پاییزی امسال به چه لباس هایی نیاز داریم:

بارانی: بارانی مخصوص روزهای سرد و بارانی پاییز است و یکی از اولین انتخاب ها برای استایل پاییزی، همین لباس است.

شنل: شنل و یا مانتوهای شنلی از استایل های پاییزی جذاب هستند. گاهی مانتوهای که به شکل شنل طراحی شده اند، حال و هوای پاریسی به استایلتان می دهند.

کت: کت یکی از بهترین انتخاب ها برای پاییز است و پاییز و کت از هم جداشدنی نیستند.

کت چرم: کت چرم برای هوای پاییزی یک انتخاب ایده آل محسوب می شود. البته در صورتی که رنگ کت چرمی نسبت به استایل درست و مناسب انتخاب شود.

کت جین: مطمئنا آخر هفته های پاییزی با کت جین و یا مانتوی جین زیباتر و گرم تر می شود.

ترنچ کت: ترنچ کت یا مانتوهای ضخیم پاییزی با تنوع رنگ و طرح های مختلف می تواند استایل پاییزی تان را شکل بدهد.

نیم بوت: نیم بوت ها با بارانی ها و ترنچ کت های پاییزی ترکیب جذابی به وجود می آورند.

بوت: درواقع بوت ها و نیم بوت ها، تکمیل کننده استایل پاییزی شما خواهند بود.

کفش اسپورت: این روزها کفش اسپورت ترندی برای همه فصول است. پاییز هم نمی تواند جدا از کفش اسپورت باشد. کفش اسپورت سفید یکی از بهترین انتخاب ها برای پاییز و ست شدن با شلوار جین و استایل پاییزی است.

کفش آکسفورد: کفش آکسفورد زنانه هرچند در ظاهر شبیه کفش مردانه است اما برای یک ست پاییزی و مخصوصا با کت چرم، عالی به نظر می رسد.

دامن میدی: دامن میدی در چند سال اخیر جز جدا ناپذیر مد پاییزی است. این دامن های بلند جذاب با پارچه نسبتا ضخیم و با طرح ها و رنگ های پاییزی می تواند زیر مانتو هم پوشیده شود و تکمیل کننده استایل تان باشد.

ژاکت ریزبافت: ژاکت های ریزبافت با در نظر گرفتن هوای پاییزی جایگزین خوبی برای مانتوهای زنانه است. این ژاکت های بافتنی می تواند هنر دست خودتان باشد یا از ژاکت های تولیدی در بازار خریداری کنید.

بلوز تریکو: بلوزهای تریکو مخصوص پاییز بافته می شوند و یکی از اولین های هوای سرد پاییزی هستند.

شلوار کوتاه: شلوار کوتاه معمولا با بوت ها؛ کفش اسپورت و کفش آکسفورد قابلیت ست شدن دارد. معمولا پیشنهاد استایلیست ها برای تکمیل استایل کت ها و ژاکت ها، شلوار کوتاه است.

شال و روسری پاییزه: شال و روسری نخی نسبتا ضخیم با طرح ها و رنگ های پاییزی جز همیشگی استایل بانوان ایرانی است. انتخاب درست شال و روسری، باعث کامل شدن یک ست پاییزی می شود.

پیراهن بلند: پیراهن بلند پاییزی با آستین های بلند می تواند به جای مانتو کاربرد داشته باشد. پیراهن های چهارخانه با رنگ های نارنجی، زرد، عنابی و قهوه ای از معروفترین پیراهن های پاییزی هستند.

پیراهن تریکو: همانطور که گفتیم پاییز؛ بهشت تریکوبازان است. پیراهن تریکو هم با بافت نرم و گرم یکی از انتخاب های پاییزی است.

شومیز: می توان ادعا کرد شومیزها نسبت به پارچه دوختی که دارند، برای همه فصول سال مخصوصا بهار و پاییز با شلوار کوتاه و جین قابل استفاده هستند.

پارچه مخمل: پارچه مخمل از جمله پارچه های مناسب فصل پاییز است. امسال نیز انواع پارچه های مخمل را در مانتوها، سارافونها، پیراهن ها و حتی ست های راحتی خانگی خواهیم دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.