شیک‌ترین مدلهای پاییز‌۲۰۲۱ و زمستان‌۲۰۲۲

بانک پوشاک؛ در این نوشته در مورد شیک ترین لباس‌ های پاییزی امسال صحبت می‌کنیم و نکاتی را درباره مد زمستانی با شما در میان می‌ گذاریم. با پوشیدن این لباس‌ ها، نه تنها نگاه‌ها معطوف به شما خواهد شد، بلکه روند مد خیابانی را نیز تعیین خواهید داد.
با ورود به اولین هفته های پاییز معمولا با تیشرت‌ ها، صندل‌ ها، مانتوهای خنک و تابستانی خداحافظی می کنیم. وقتی از مانتوها، ژاکت ها، ریش ریشی ها، شلوارهای گشاد، چکمه های کابوی در پاییز ۲۰۲۱، حرف می‌زنیم یعنی قرار است بار دیگر به گذشته سفر کنیم. مد خیابانی امسال با سبک هایی که ترند شده، شبیه فشن مدهای معروف خواهد بود. آماده‌ اید چند مورد از ترند‌های امسال را که نبض مد خیابانی را در اختیار خواهند داشت، با هم ببینیم؟

ترنچ کت ها
ترندترین مدل دهه ۷۰، شیک ترین مدل گذر فصلی، ترنچ کت ها؛ در این فصل مانند بمب در کمد لباس های ما می افتند!
ترنچ کت ها از گذشته تا به امروز، از مد خیابانی تا فشن مدها همراه ما بود‌ه‌اند و بسیاری از استایلیست‌های معروف جهان از ترنچ‌ کت به عنوان تکمیل کننده استایل بهره می‌برند. پاییز امسال هم این ترنچ کت‌ها از دل تاریخ می‌آیند و به مد خیابانی فضای جادویی می‌بخشند.

 

پالتوهای اورسایز
پالتوهای آزاد، رها، راحت و در عین حال بادوام دهه ۸۰، امسال هم، امضای سبک و استایل شما می شوند. به لطف این کت های بلند و سایز بزرگ دهه هشتادی البته با طراحی امروزی و پیچیده‌ تر که از حالت معاصر تغییر یافته؛ هم روزهای سرد زمستان را به گرمی می گذرانید و هم اینکه استایلی جسورانه و ظاهری فوق العاده و درخشان خواهید داشت.

 

شلوارهای گشاد
در روزهای پاییزی که سیلوئت های لاغری تقریباً فراموش شده، شلوارهای گشاد از فصل تابستان به فصل زمستان آمده‌اند. این شلوارهای محبوب را محکم در آغوش می گیریم و در روزهایی که بیشتر وقتمان را در خانه می گذرانیم، به راحتی لباس ورزشی از آن استفاده می کنیم. شلوارهای گشاد با کفش پاشنه بلند تا کفش کتانی، با تاپ تا پیراهن و با مانتو کوتاه تا مانتو فری سایز، با هر ترکیبی سازگار است. شلوارهای گشاد علاوه بر جذابیت مد پاییزی باعث می‌شود تا بدون دردسر استایل ترندی داشته باشید.

 

کاپشن‌های پف پفی
آیا می توان زمستانی را بدون کاپشن های پفی که برندهای معروف جهانی تولید می‌کنند، تصور کرد؟ البته که نه! بلند یا کوتاه، با طراحی پیچیده یا مینیمال، این کاپشن ها با استایل منحصر به فرد خود بار دیگر در دستور کار قرار گرفته اند. می‌توانید با کاپشن های پفی، که به نظر می رسد از مدهای همیشگی جهانی باشند، استایل ایده‌ای برای خودتان خلق کنید.

ریش ریشی ها

معمولا عادت کرده ایم لباس های ریش دار را در مهمانی‌های پر و زرق و برق و کار شده روی پیراهن های مجلسی ببینیم اما این ریش ریشی ها قرار است در فصل پاییز و زمستان وارد خیابان ها شوند. همه ما عاشق تاب خوردن این ریش ها در هوای بادی خواهیم شد.

آستین های جذاب

در روزهای تابستان آستین‌های پفی از ما جدا نبودند. در روزهای گرم همه لباس آستین پفی پوشیدیم و همین محبوبیت باعث شد تا آستین های پفی از تابستان به پاییز و زمستان سفر کنند و تا آخر زمستان با ما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.