رنگ‌های پاییز‌۲۰۲۱ و زمستان‌۲۰۲۲

بانک پوشاک؛ به گفته موسسه رنگ پنتون، در فصل پاییز و زمستان ۲۰۲۱/۲۲، رنگ‌های متنوعی ما را در دنیای مد همراهی خواهند کرد. رنگ‌هایی که امکان انتخاب با سلایق شخصی را فراهم می کنند. شما می‌توانید رنگی را انتخاب کنید که نسبت به استایلتان کاملا منطقی و یا فقط برای جلب توجه باشد. در هر حال رنگ‌های پاییز و زمستان امسال طیف رنگی را در بر می گیرند که صلح، آرامش و امید را همراه با شادی برایمان به ارمغان می‌آورند.

 

پالت های رنگی پاییز و زمستان
در فصلی که رنگ های دائمی و پرشور طبیعت، خلاقیت را القا می‌کنند، فعالیت در رنگ های گرم بسیار طبیعی به نظر می رسد. انتخاب رنگ از تناژهای گرم صحرا، فصل‌ برداشت پاییزی و یا رنگ خانه‌های سفالی مراکش بیش از هر چیزی توجه به جنبه طبیعی و اصیل رنگ‌ها را در دستور کار قرار داده است. رنگ‌های سنتی سبز سایه‌دار تا سبز لیمویی و رنگ ریشه چوب ساسافراس با الهام از پوست ریشه درخت ساسافراس از خانواده قهوه‌ ای ها، رنگ خاک رس خشک شده و قرمز آتشین از جمله رنگ های گرم این فصل هستند.
به همین ترتیب، رنگ‌های کمی کثیف‌تر زرد، یاسی پاستیلی، خاکستری ملایم، رنگ‌های بژ خامه‌ای از سویا یا نارگیل که فصل گذشته نیز در دستور کار بودند، پالت رنگی آرام فصل را تشکیل می‌دهند.
از سوی دیگر، قرمز بیشتر قرمز است، آبی بیشتر آبی است. رنگ های دیجیتال اشباع شده با فوشیاهای روشن، سرخابی درخشان، صورتی رمانتیک و زرد روشن نیز پالت رنگی پر جنب و جوش فصل را تشکیل می دهند.

 

پالت های رنگی کلاسیک پاییزی و زمستانی
پالت رنگی کلاسیک پنتون برای پاییز و زمستان امسال را می توان به چهار رنگ اصلی تقسیم کرد:

کرم نارگیلی: سفید مخملی با تناژ کرم که از نارگیل الهام گرفته شده است.

 

خاکستری: خاکستری ملایمی که آرامش را تداعی می کند و اعتماد به نفس را القا می کند.

 

بژ زرد: این رنگ با الهام از سویا، یک رنگ بژ زرد ملایم و هماهنگ است.

 

سبز زیتونی: سبز نماد جوانه زدن و زندگی دوباره است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.