حال و هوای وسترن پاییزی

بانک پوشاک؛ برخی از ترندهای مخصوص هر فصل بیشتر از بقیه به چشم می آیند و نمونه‌های آن در کلکسیون مارک‌های معروف و شناخته شده جای می‌گیرد. امسال هم کلکسیون‌هایی که از غرب وحشی الهام گرفته شده با کمی تغییرات در جزئیات و ریزه کاری ها، طراحی شده اند.

وقتی به مجموعه های پاییز و زمستان ۲۰۲۱/۲۰۲۲ نظر می کنیم، همانطوری که انتظار داریم در وهله اول، چکمه ها و پوتین‌ ها توجه ها را جلب می‌کنند. این پوتین‌ها کاملا و تماما منعکس کننده سبک غرب وحشی هستند.

 

بخصوص اینکه در چند سال گذشته طراحان توانسته اند چکمه‌های کابوی را با استایل‌های متفاوت وفق دهند و این پوتین‌ها بخش جداناپذیر استایل پاییز و زمستانی شده‌ اند.

چکمه های کابوی به خوبی با دامن ها و پیراهن های میدی هماهنگ می شوند. همچنین با شلوار جین کش دار و دم پا گشاد هم زیبا به نظر می‌رسند. بدیهی است با توجه به ترند سال، می توانید این چکمه‌های کابوی را به راحتی با هر لباسی از کمد خودتان ست کنید و استایل منحصر به فرد خودتان را داشته باشید.

یکی دیگر از مواردی که تحت تاثیر مد وسترن در این فصل ترند شده، کلاه بزرگ است. در کلکسیون‌ها می‌توانیم مدل‌ هایی از این کلا‌ه ها را ببینیم که دقیقاً شبیه کلاه گاوچران‌هاست و یا مدل‌هایی با الهام از کلاه کابوی اما با طراحی مدرن‌تر وجود دارد.

البته برای تکمیل این استایل، کمربند نیز در نظر گرفته شده است. منگوله‌ها و ریش ریش هایی که نمونه‌هایی از آن‌ها را در طراحی‌های آلبرتا فررتی و تبه ماگوگو دیده‌ایم نیز به کمک می‌آیند تا استایل پاییزی وسترنی بدون نقص باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.