ترندهای خاص و محبوب پاییز‌۲۰۲۱ و زمستان‌۲۰۲۲

بانک پوشاک؛ در فصل جدید، بسیاری از استایل‌های قدیمی و شناخته شده با زاویه دید متفاوت‌تر و مدرن‌تر توسط طراحان دوباره طراحی شدند. خوب پس بهتر است قبل از خرید، نگاهی به پنج ترند محبوب مد پاییز و زمستان ۲۰۲۱-۲۰۲۲ بیندازیم.

 

چین های متحرک
پلیسه ها هم برای مانتوهای اداری و هم برای استایل خیابانی ایده آل هستند. دامن ها، پیراهن ها و لباس های چین دار و پلیسه از دهه ۲۰ در استایل خانم ها حضور پر رنگی دارند و در این فصل هم سادگی را به استایل پاییزی و زمستانی بخشیده‌اند.

 

 

بافتنی‌ ها و تریکوهای گرم و راحت
با یک تیر دو نشان بزنیم! هم گرم بمان و صمیمی به نظر برس! امسال لباس های بافتنی کاندیدای محبوب‌ترین لباس فصل در کمد شخصی هستند. تریکو و بافت هرگز از چشم طراحان نیفتاده است. در کلکسیون پاییز و زمستان امسال شنل و همینطور در ژاکت های ماکس مارا، بافت و تریکو به وفور دیده می شود و همین باعث شده تا با اعتماد به نفس به سراغ بافت و تریکو برویم.

 

تغییر استایل با چرم

چرم از مواردی است که قابلیت تغییر بسیاری در طراحی دارد. در فصل جدید طراحان با فاصله گرفتن از کت های کلاسیک دهه ۸۰، طرح‌های بسیار جذابی آماده کرده‌اند و دیگر خبری از آن کت‌های چرم دهه هشتادی نیست. می توان ادعا کرد امسال، استایل چرم تولدی متفاوت و دگرگون شده دارد و یکی از ترندهای پر سر و صدا این فصل به شمار می‌رود.

 

 

خطوط متفاوت و پارچه‌های خط دار
این خطوط هستند که در اندازه های مختلف در همه پارچه‌ها حضور دارند. دایره، لوزی، مربع فرقی نمی کند، در فصل جدید شاهد هم زیستی پارچه ها و بافت های مختلف با هندسه هستیم. آیا جرات داری پایت را از خط خارج کنی؟

 

رایحه یاس بنفش
امسال رنگ بنفش در مرکز دید و توجه طراحان قرار دارد! بخصوص تناژ یاسی، توجه‌ها را معطوف خود کرده است.
زنگ‌ها وقتی برای رنگ یاسی به صدا درآمد که ستاره سریال «دختر خبرچین» مونت داهان با کت و شلوار یاسی و با طراحی کریستوفر جان راجرز که به سبک کت و شلوارهای دهه ۸۰ طراحی شده بود در تلویزیون ظاهر شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.