تونیک بافتنی، بهترین لباس برای روزهای سرد سال

بانک پوشاک؛ انواع تونیک زنانه هم در تابستان و هم در زمستان جایگاه ویژه‌ای در کمد لباس دارند. در حالی که تونیک‌هایی با جنس پارچه نخی، ابریشمی، کتانی، جین یا ویسکوز در روزهای گرم تابستان محبوب هستند، تونیک‌های بافتنی هم برای روزهای سرد زمستان انتخاب مناسبی به حساب می آیند. تونیک‌های بافتنی و یا تونیک‌هایی که با پارچه ضخیم دوخته می‌شوند، هم شما را گرم نگه می‌دارند و هم ظرافت خاصی به استایلتان می‌بخشند.

 

تونیک بافتنی به عنوان مانتو
تونیک بافتنی می‌تواند به عنوان مانتوی پاییزی هم جزئی از استایل خیابانی باشد. برای کسانی که دوست ندارند در هوای سرد پاییزی چند لایه لباس بپوشند، تونیک‌های بافتنی ایده آل هستند. در روزخای سرد پاییزی و زمستانی، تونیک‌های بافتنی ضخیم علاوه بر اینکه لباس راحتی محسوب می‌شوند و شما را گرم نگه می‌دارند به راحتی با شلوار و دامن ست می‌شوند.

 

 

ترکیب اسپورت با تونیک بافتنی
تونیک بافتنی با شلوار جین ترکیب جالب و اسپورتی محسوب می‌شود. برای ظاهری کلاسیک‌تر، می توانید دامن‌های پارچه‌ای یا شلوارهای پارچه‌ای را با تونیک دلخواهتان ست کنید. برای تکمیل استایل‌تان هم می‌توانید از پوتین‌های پاشنه بلند یا کفش‌های اسپورت استفاده کنید. الان فقط به یک شال شیک نیاز دارید تا این استایل کامل و شیک‌تر شود.

 

تونیک بافتنی برای مهمانی
البته تونیک‌های بافتنی نسبتا بلند می‌تواند به عنوان لباس مهمانی هم نقشی در استایلتان داشته باشند. این بافتنی‌های دوست داشتنی را می‌توانید با چکمه‌های توری و پاشنه دار بپوشید و با یک کمربند ترکیب دلخواهتان را طراحی کنید و از استایلی که ساخته‌اید، لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.