پارچه گلدار فصل ندارد

بانک پوشاک؛ وقتی به بسیاری از مجموعه‌ها و طراحی‌های فصل بهار و تابستان گذشته نگاه می‌کنیم، پارچه‌های گلدار و گل گلی که خبر آمدن بهار را می‌دهند، خودی نشان داده‌اند. پارچه‌های گلدار همیشه ترند مخصوص بهار و تابستان بوده‌اند اما اگر بخواهیم سرزندگی و انرژی مثبت این گل گلی‌ها را در زمستان هم احساس کنیم، چه بکنیم؟ طراحان هم به این سوال پی برده‌اند، چون امسال بدون در نظر گرفتن فصل، تقریباً در همه مجموعه‌ها و کلکسیون‌ها، لمس گل‌ها امکان‌پذیر شده است.

 

مد جدید سلبریتی ها
این روزها سلبریتی‌ها و مدل‌های شناخته شده با گل‌گلی‌هایی که می‌پوشند، این گفته را تایید می‌کنند. به نظر می‌رسد، طرح‌های گل‌دار که در مجموعه‌ پاییز و زمستان ۲۰۲۱ برندهایی مانند Acne Studios، Ganni و Gabriela Hearst جای دارند، برای یک سال کامل ترند شده باشند.

 

پس امسال پارچه‌ها و طراح‌های گلدار، پاییز و زمستانمان، مثل بهار، گل گلی شده است. شما در حالی که سوز و سرمای زمستان را حس می‌کنید اما با پوشیدن لباس‌های ترند سال، درست در وسط تابستان قرار می‌گیرید!

 

به این ترتیب و امسال، دیگر هیچ تفاوتی بین زمستان و تابستان در مد وجود ندارد. شما می‌توانید با انتخاب پارچه‌های گلدار ضخیم یا پالتوهایی با طرح گلدار، بهار را در زمستان تجربه کنید.

 

برای کسانی که می‌گویند زمستان مرا به یاد سیاهی‌ها می‌اندازد و همیشه از لباس‌های تیره زمستانی گله دارند، زمستان امسال با خیال راحت، استایلتان را از طرح‌های گلدار انتخاب کنید. مثلا می‌توانید یک پالتو یا مانتوی ضخیم گلدوزی شده با الهام از طبیعت رنگی تهیه کنید و انرژی مثبت گل‌های بهاری و تابستانی را به خودتان هدیه دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.