استایل زمستانی با پالتو و بوت

بانک پوشاک؛ این راهنمای استایل برای روزهایی است که بیشتر وقت خود را بیرون از خانه می‌گذرانیم، ترکیب جذاب پالتو و بوت که می تواند زیبایی خاصی به استایل شما ببخشد. به خصوص اینکه، اگر بتوانیم ترکیب‌‌های مناسب دیگری به این استایل به ظاهر ساده و تکراری اضافی کنیم و اکسسوری‌های خوبی هم انتخاب کنیم، استایل زمستان کاملی خواهیم داشت. ترکیب پالتو و بوت با اضافه کردن روسری، شال و کلاه و حتی دستکش‌ نمی‌تواند خسته کننده باشد.

 

یک استایل زمستانی کلاسیک
وقتی صحبت از استایل زمستانی به میان می‌آید، قبل از هر چیزی ترکیب پالتو و بوت یا کاپشن و بوت به ذهن می‌رسد. پس در ابتدا باید پالتو یا کاپشن و بوت دلخواهتان را انتخاب کنید، زیرا این دو مورد مهم و تعیین کننده در استایلتان خواهند بود.
با وجود اینکه هر سال بوت‌ها و چکمه‌های متفاوتی به عنوان ترند سال انتخاب می‌شدند اما برای راحتی و اینکه همیشه روی مد باشیم بهتر است سراغ گزینه‌های کلاسیک تری برویم تا برای مدت طولانی از آنها استفاده کنیم.

رنگ‌های مناسب استایل زمستانی
اگرچه انتخاب از رنگ‌های روشن یکی از سخت‌ترین ترکیب‌ها برای ماه‌های زمستان است و به دلیل خشکشویی می‌تواند کمی گران تمام شود، اما این انتخاب یکی از شیک ترین‌ها است.
شما می‌توانید سر تا پای استایلتان را با رنگ‌‌های روشن انتخاب کنید. البته فراموش نکنید این استایل را با جدیدترین مدل‌های چکمه‌های نظامی با کف ضخیم، بوت‌ یا کفش‌های غیررسمی مانند آکسفورد یا کتانی تکمیل کنید. صرف نظر از هر انتخابی، ظاهرتان چه کلاسیک یا اسپورت باید شیک به نظر برسید. حتما به پالتوهای اور سایز یا سایز بزرگ که از ترند سال های اخیر است، غافل نشوید.
در بین رنگ پالتوها قطعا رنگ شتری یکی از جذاب‌ترین‌هاست. پالتوی شتری علاوه بر اینکه با هر رنگی هماهنگ می‌شود، یک رنگ کلاسیک است. علاوه بر این، رنگ شتری با استایل کلاسیک یا اسپورت نیز جور است. با پالتوهای شتری می‌توانید از جدیدترین مدل بوت های پاشنه بلند استفاده کنید.


با گزینه‌های رنگی رنگی چطورید؟ همانطور که قبلا هم گفتیم انتخاب استایل رنگی رنگی دیگر فقط مختص فصل بهار و تابستان نیست. شما می‌توانید با انتخاب یک پالتو یا کاپشن رنگی، استایلتان را با آن هماهنگ کنید. مثلا در انتخاب اکسسوری‌هایی مانند روسری دقت کنیم که انتخابمان تک رنگ باشد یا رنگ روسری با یکی از رنگ‌های به کار رفته در پالتویمان یکی باشد. می‌توان با انتخاب بوت یا چکمه از رنگ های موجود در پالتو، استایل زمستانی سرگرم کننده‌ تری ایجاد کرد.

برای کاپشن‌های پفی که چند سالی است طرفداران زیادی پیدا کرده، انتخاب یک جفت چکمه تخت یا چکمه‌ ضخیم تکمیل کننده است.
پالتو مشکی بدون توجه به مدل آن، مطمئناً یکی از گزینه‌های پرهزینه است. وقتی رنگ کلاسیکی انتخاب می کنید باید در انتخاب بوت و سایر اکسسوری‌ها دست و دل باز باشید.
برای پالتوهای مشکی، اگر قدتان بلند است می‌توانید مدل‌های تا قوزک پا را انتخاب کنید و با چکمه‌های سفید، استایلتان را کامل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.