انتخاب لباس مناسب برای اندامی به فرم گلابی

بانک پوشاک؛ کسانی که خطوط بدن گلابی شکل دارند همیشه از مشکلاتشان در مورد انتخاب لباس صحبت می‌کنند. پس خانم های با اندام گلابی چه بپوشند، چه نپوشند و در لباس پوشیدن به چه نکاتی توجه کنند؟ با ما همراه باشید. در واقع همانطور که از نام این اندام مشخص است، پهن ترین قسمت بدن ما باسن است. معمولا بالاتنه لاغرتر است. بنابراین سینه‌های کوچک‌تر، بازوها و کمر باریک‌تری داریم. اگرچه خطوط بدنی منحنی دارند، اما این باسن است که در نگاه اول جلب توجه می‌کند. بنابراین هر چیزی که می پوشید، هدفتان همیشه باید این باشد که توجه را به سمت بالاتنه معطوف کنید. حالا بیایید به جزئیات نحوه لباس پوشیدن اندام گلابی بپردازیم.

 

بلوز مناسب برای اندام گلابی
همانطور که در بالا هم اشاره شد، به جای جلب توجه به قسمت های پایین بدن، باید تا حد امکان تمرکز بر بالاتنه باشد. تاپ، بلوز یا شومیزهایی که شانه‌ها را پهن نشان می‌دهند و بر کمر باریک تأکید می کنند، برای شما مناسب هستند. بنابراین، همیشه فهرستی از باید و نبایدها برای بالاتنه خودتان داشته باشید.
برای بالاتنه می توانید رنگ‌های جیغ و طرح های درشت را انتخاب کنید. این موارد شانه ها و سینه را کمی پهن تر نشان می‌دهند و به این ترتیب کل بدن متعادل به نظر می‌رسد.
حتما یقه مناسب را انتخاب کنید. برخی از یقه‌ها برای جلب توجه بر عرض شانه و بالاتنه بهتر است. به عنوان مثال، یقه قایقی شانه ها را برجسته نشان می‌دهد و یقه‌ هفت گردن و سینه را برجسته می‌کند. می توان از تاپ های بدون بند یا از بلوزهایی که در قسمت شانه بریدگی دارند نیز استفاده کرد.
اگرچه پیشنهاد می شود برای این تیپ اندام نمی‌توان لباس‌های تنگ پوشید، اما اگر انتخاب‌های درستی در پوشیدن بلوز مناسب، کفش و اکسسوری مناسب یا دامن و پیراهن‌های مناسب داشته باشید، تنگ پوشی مشکلی ندارد.

پیراهن و دامن مناسب برای اندام گلابی
اگر هدف این است که هنگام انتخاب لباس روی قسمت بالایی تأکید شود پس هدف بعدی پنهان کردن باسن پهن است. این یعنی در انتخاب پیراهن، دامن و شلوار باید دقت بیشتری داشته باشید.
پیراهن‌ها و دامن‌های عروسکی، بهترین راه برای نشان دادن کمر باریک، سینه‌ها و شکل دادن به باسن‌های است. باید از رنگ های تیره در قسمت پایین تنه بهره ببرید. دامن ها و پیراهن‌های گشاد را به هیچ وجه انتخاب نکنید. حتی اگر دامن یا پیراهنی که انتخاب کرده‌اید مدل عروسکی باشد، باید مطمئن شوید که کاملاً متناسب با اندام شماست.

 

شلوار مناسب برای اندام گلابی
انتخاب شلوار برای افرادی با اندام گلابی مهم‌ترین بخش انتخاب لباس برای اندام گلابی است. مدل شلوارهایی که باید از آنها دوری کنید، مدلهایی هستند که قسمت کمر باریک دارند و ساق‌های گشادی دارند. چون این مدل‌ها شما را چاق تر از آنچه هستید نشان می‌دهند.
اگر می خواهید شلوار گشاد بپوشید، مطمئن شوید که کمر بلندی داشته باشد و کمر شلوار دقیقاً در قسمت کمر باشد. به این ترتیب بر منحنی های بدنتان تأکید بهتری خواهید داشت. کمر بلند برای اندام گلابی یک الزام است. از طرف دیگر، قسمت بلند شلوار تا زانو و قسمت زانو باید کاملاً چسبان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.