رنگ‌های ترند بهار ۲۰۲۲

بنفش ملایم، آبی، نارنجی پر رنگ مایل به قرمز از رنگ‌های بهاری امسال هستند. شاید بتوان گفت، رویا‌یی‌ترین رنگ‌ها قرار است در کمد لباس‌های بهاری جای بگیرند. علاوه بر این، ترکیب این رنگ‌ها با یکدیگر مطمئنا ظاهر شیکی به استایل بهاری‌مان خواهد بخشید. رنگ‌های ترندی که ماه های بهار و حتی تابستان با ما خواهند بود.
در واقع دوره‌ای را که نسبت به فصل رنگ انتخاب می شد، پشت سر گذاشته‌ایم. یادتان هست قبلا در تابستان رنگ‌های سفید و روشن و برای زمستان رنگ‌های سیاه و تیره می‌پوشیدیم. اما الان رنگ‌های زنده جای رنگ‌های تیره‌ای که در ماه‌های زمستان ارجحیت بیشتری داشتند را گرفته‌اند. رنگ‌های بهاری امسال هم با تناژ متفاوت انتخاب شده‌اند و همین هیجان پوشیدن این لباس‌ها را بیشتر می‌کند. قرار است در این مطلب با پنج رنگ ترند بهاری آشنا شویم.

 

بنفش ملایم:
از بین این همه رنگ، این رنگ مورد علاقه بسیاری در بهار است! ته رنگ خاکستری این نوع بنفش به قدری ظرافتمندانه و پوششی عمل می‌کند که تبدیل به رنگ پاستلی ملیحی می شود. شیک‌ترین استایل با رنگ بنفش ملایم، قطعا کت و شلوار مد روز اسپورت یا مجلسی است. البته قرار است با همین رنگ به استقبال پیراهن‌ها، تیشرت‌ها و حتی مایوها برویم.

زرد:
رنگ زرد این فصل، حتی اگر کمی پر رنگ‌تر از لیمویی باشد، طیف رنگ فوق‌العاده‌ای دارد که یادآور زرد قناری خوش‌خوان در بهار است. به طور خلاصه، اگر فکر می‌کنید رنگ زرد همواره نماد جنب و جوش است و اگر همیشه از زرد فراری بوده‌اید، بدانید این زرد ملایم بهاری از آن زردهای طلایی جیغ نیست. پس از بهار هم، این طیف از رنگ زرد با همراهی آفتاب تابستانی ترکیب زیبایی خواهد بود.

صورتی:
اگر بگوییم صورتی این فصل صورتی تر از صورتی است، بیهوده نگفته‌ایم. این طیف صورتی که شبیه طیف رنگی فوشیاست، صورتی درخشانی است که بیشتر بر تن عروسک‌های باربی دیده‌ایم اما کمی ارغوانی‌تر است. این طیف صورتی با خودش هیجان می‌آورد و انرژی بخش است و یکی از رنگی‌ترین رنگ های ترند این فصل به حساب می‌آید. این صورتی پر انرژی را در انواع لباس‌ها خواهیم دید؛ مثل کت و شلوار، سرهم و تولوم و پیراهن‌هایی که توجه همه را جلب خواهد کرد.

کاراملی:
رنگ‌های خنثی همیشه شکوه بسیاری داشته‌اند. ترند شدن کاراملی در فصل بهار بیشتر در ترکیب با بقیه رنگ‌ها به کار می‌آید و باعث می‌‌شود تا رنگ‌های دیگر بیشتر به چشم آیند.
این طیف از کاراملی که قابلیت ست شدن دارد در بین خانم‌ها هم پرطرفدار است. در واقع تناژ این طیف کاراملی روشن تر از کارامل کلاسیک است و کنتراست زیبایی با بنفش و هلویی ایجاد می‌کند. از طرفی این کاراملی ملایم را می‌توانید در لایه لایه پوشی هم با با طیف رنگی انواع قهوه‌ای ست کنید. اگر فکر می‌کنید بنفش ملایم رنگ سختی برای استایل خیابانی است پیشنهاد می‌کنم سراغ کاراملی بروید. به این ترتیب، هم مد روز می‌پوشید و هم یک رنگ جاودانه و همیشگی به کمد لباس خود اضافه می‌کنید.

نارنجی:
اینکه فقط بگوییم نارنجی در حق این نارنجی مایل به قرمز ناحقی کرده‌ایم. چون در مورد رنگ نارنجی پرتقالی صحبت می‌کنیم که تناژ قرمزی آن بیشتر به چشم می‌آید. در واقع، اگر به جای رنگ نارنجی بگویم ارتقاء مد، تعریف درست‌تری ارائه کرده‌ایم. گرچه برخی معتقدند انتخاب این رنگ قرمز-نارنجی شجاعت می‌خواهد اما باید بدانیم این طیف نارنجی یک رنگ نجات بخش هم هست چون امکان آماده شدن سریع و بی دردسر را به ما می‌دهد.

آبی:
در مورد آبی با شکوهی صحبت می کنیم که ما را به یاد آسمان می‌اندازد. آبی فرح بخش و آرامش بخشی که هرچه نگاهش کنی از آن سیر نمی‌شوی. اگر هنوز برای انتخاب رنگ لباستان شک دارید و نمی‌دانید کدام رنگ ترند بهاری را انتخاب کنید، پیشنهاد می‌کنیم این آبی باشکوه را که ظرافت و شیکی را با هم دارد، امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.