با شلوارهای ترند ۲۰۲۲ استایل متفاوتی را تجربه کنید

بانک پوشاک؛ شلوارهای گشاد چین دار، جین طرح گورخری، شلوارهای چرم رنگارنگ و انواع مدل شلوارهایی که می توانید در طول سال و حتی سالیان سال از آنها استفاده کنید و در عین حال شیک به نظر برسید، شامل ترندهای ۲۰۲۲ می شود.
حتما با خودتان می‌گویید با در پیش بودن ماه‌های بهار و تابستان و آغاز فصل پیراهن و مانتوهای رنگی، شلوارهای ترنداز کجا آمد؟! این موضوع را در نظر داشته باشید؛ مدل‌های شلواری که در این مطلب معرفی می‌کنیم هم از ترندهای امسال هستند و هم اینکه که می‌توانید در طول سال و حتی سال‌ها از آن‌ها استفاده کنید چون بدون شک شما را شیک نشان می‌دهند! بیایید جزئیات را بررسی کنیم.

 

۱-شلوار پارچه‌ای پاچه گشاد
شلوار پارچه‌ای گشاد با خط اتو، پلیسه‌دار و خوش دوخت همیشه نجات دهنده خواهد بود. بنابراین اگر شلوار مناسب سایزتان را پیدا کردید، شک نکنید و برای ترند امسال سرمایه گذاری کنید.

٢-شلوار پلیسه دار
وقتی از پلیسه صحبت می‌کنیم منظورمان پلیسه‌های تنگ به سبک آکاردئونی است. این شلوارها نیازی به اتو ندارند. بنابراین هم در زمان صرفه جویی می‌کنید و هم ماه‌های بهار را با شلوار راحت و شیک سپری می‌کنید.

٣-شلوار جین طرح‌دار و رنگی
وقتی صحبت از شلوار جین به میان می‌آید، البته که در مورد لباسی جاودانه صحبت می‌کنیم. با این حال، امسال قرار است از شلوارهای جین رنگی و طرح‌دار بیشتر لذت ببریم. برای اینکه این لذت را به سطح بالاتری برسانید، باید از سر تا پا ترکیبی از همان رنگ شلوار بپوشید.

۴-شلوار تریکو و بافت
این شلوارهای تریکو را که در روزهای سرد سال هم نجات دهنده هستند، فقط با کلمه «راحتی» می‌توان توصیف کرد.

۵-شلوار چرمی رنگی
در مورد شلوارهای چرمی رنگی، هر انتخابی که دارید، فراموش نکنید باید استایلتان رنگی یا طرح‌دار باشد. مثلا می‌توانید این شلوارها را با تاپ‌های راه راه و خط دار یا حتی ژاکت‌های بافت ظریف و شومیزهای طرح‌دار پر حرارت ست کنید.

۶-شلوار سفید و استخوانی جین
در واقع این شلوارهای رنگ روشن، کابوسمان خواهند بود اگر فقط یک قطره چای یا قهوه رویشان بریزد اما باید قبول کنیم نمی‌توانیم از زیبایی بصری و ترکیبی این شلوارها دست بکشیم. شلوارهای جین سفید و استخوانی قهرمان امسال استایلمان خواهند بود.

۷-شلوار با طرح حیوانی
شلوار چرم، پارچه‌ای، جین و هر نوع دیگری که انتخاب می‌کنید، طرح‌های حیوانی مثل زبرا را در رادار خود داشته باشید. امسال طرح زبرا به جای طرح پلنگی مطرح خواهد بود.

۸-شلوار اسپانیولی
این شلوارها برای یادآوری استایل دهه هفتاد بازگشته‌‌اند. کفش‌های پاشنه پلتفرم که در بین مدل‌های ترند کفش ۲۰۲۲ خودنمایی می‌کنند، مکملی تمام کننده برای شلوارهای اسپانیولی نیستند؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.