مدیریت: حسن حسینی فرشباف

📱‌تلفن هماهنگی : ۰۹۱۲۵۱۵۱۴۸۰

 

 بانک پوشاک پیشرو در صنعت پوشاک زنانه

همانطور که همه می‌دانیم «صنعت مد» با سرعت غیرقابل تصور در حال پیشرفت و به روز شدن است‌. بدین ترتیب گروه تولید و پخش لباس بانوان «‌بانک پوشاک» با توجه به بررسی و نیازسنجی کارشناسان خود از بازار عرضه و تقاضا در زمینه‌ی پوشاک خانم‌ها، متوجه نیاز فروشنده‌گان و مغازه‌دارها در جهت برطرف نمودن مشکلات و ایجاد نظم و تنوع تولید در سیستم خرید عمده‌ی پوشاک کشور شده و از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده و با تولید و عرضه بهترین و جدیدترین مدل‌های لباس زنانه مجلسی، اسپرت و خانگی سعی نموده است از طریق شبکه‌ی گسترده‌ی فضای مجازی در قالب «فروشگاه اینترنتی بانک پوشاک» راهکاری جامع و کامل برای مغازه‌داران و فروشندگان عزیز فراهم نماید.

بهتر است بدانیدبانک‌ پوشاک از اولین‌هایی بود که در حوزه‌ی پوشاک زنانه از طریق فروشگاه اینترنتی تولیدات خود را بصورت عمده در اختیار مغازه‌داران و فروشگاه‌های سراسر کشور قرار داد. و با رشد تقاضای بیشتر مشتریان سایت و به پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت حرفه‌ای و اخذ گواهینامه ۱۰۶۶۸ در قالب‌های دیگر فروش در فضای مجازی نیز ورود پیدا کرده و همچنان نیز به این خدمات ادامه داده است.

خوشحال خواهیم بود با رشد و گسترش روابط کاری در کنار هم‌صنفان عزیز پوشاک بانوان به صورت حرفه‌ای، بدون واسطه و مستقیم، در خدمتشان باشیم.